קביעת פגישות

אם אי פעם השקעתם זמן ברכישת תוכנת תזמון, אתם יודעים שיש אפשרויות רבות מדי. פגישות הן קריטיות לכל עסק, אך ללא מערכת טובה היא עלולה להפוך להסחת דעת יקרה. ישנן סיבות רבות לבחור בתוכנת לוח שנה, אך הסיבה העיקרית היא שהחברה שלך משקיעה זמן רב בתכנון לוח הזמנים שלך.

אז השתמש בכלי תזמון המספק לך מאגרים ונותן לך זמן לנשום עמוק בין הפגישות. השימוש בתכונה זו מציע יתרונות רבים ומאפשר לך לבקש פגישות חדשות, לעקוב אחר פגישות ממתינות ולסקור פגישות קודמות בכרטיסייה פגישות.

תוכנת תזמון מאפשרת ללקוחות להציג את לוח השנה של החברה שלך

זמני פגישות זמינים ופגישות בהזמנה עצמית. ישנן גם אפשרויות לחסום זמני פגישות פנימיים, לארגן לוחות זמנים ואף לקבל פיקדונות ותשלומים מקדמה. תוכנת תזמון והזמנה לאוטומציה של פגישות עם לקוחות פוטנציאליים וקיימים.

לבסוף

ScheduleOnce מאפשר ללקוחות לתזמן, לבטל, לתזמן מחדש או לבטל סדרת פגישות כהזמנה אחת, ולשלם עבור הפגישות שלהם. אם אתה יכול לתזמן פגישות רק בשעות העבודה ולסמוך על הצוות שיצור אותם, אתה יכול להשתמש במערכת תזמון אוטומטית שיכולה לקבוע פגישות בכל שעה. תזמון אוטומטי עוקב אחר פגישות עתידיות ושולח אוטומטית שיחות, מיילים והודעות טקסט ללקוחות כדי להזכיר להם. קביעת פגישות זו אחר זו יכולה גם לסייע בהפחתת התקורות, שכן סביר יותר כי עובדים יאחרו או ילכו הביתה מוקדם ביום עם עומס עבודה קל.

כלי אירועים מעניקים לך גישה למכונות

אלגוריתמי למידה שלומדים את לוח הזמנים שלך ומתחילים בתהליך שלוקח אותך מהפגישה להזמנה בשמך. התזמון המקוון, שניתן לעשות זאת בקלות, מחייב אתכם לבצע את העבודה באופן ידני, אם כי תוכלו לעשות זאת ללא שום בעיה.

אם אתה מבצע הזמנות חירום, מסובך יותר לדחות פגישה בהתראה קצרה ולהפחית את אובדן הביקור.

תלוי בסוג הפגישות שאתה מבצע

ייתכן שתרצה ליצור סדרה או פגישות החוזרות על עצמן בתבנית קבועה. תלוי בתוכנית שתשלים, Vcita יכול לשמש כאפליקציה לתכנון פגישות או כמתכנן פגישות. ההבדל המכריע הוא שאפליקציית הפגישה תוכננה במיוחד לפגישות, ואילו אפליקציות הפגישות מיועדות לסוגי פגישות הכוללים או לא כוללים שירות תפריט וכמעט תמיד דורשים תשלום בסוף. אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת מתזמן טוב הוא לא לבלבל אותו עם אפליקציית תזמון.

תזמון קל מושלם אם ברצונך לתכנן ולעקוב אחר פגישות

לקבל הזמנות מקוונות מלקוחותיך ולשלוח אוטומטית תזכורות לפגישות. ישנן מספר דרכים אחרות לתאום פגישות, כגון קביעת פגישות עם Vcita, האידיאלית לאלו מכם שרוצים להשאיר את הלקוחות לתכנן שיחות טלפון, פגישות או פגישות אימון. תזכורות לפגישות נשלחות אוטומטית ותוכלו להדפיס או לשלוח תזכורות בדוא"ל כשאתם קובעים פגישה, או לשלוח אותן בדוא"ל, SMS, אימייל או אפילו טלפון.

אם אתה צריך לבטל אירוע

אתה יכול לעשות זאת על ידי פתיחת הסיכום ברשת היומן שלך. אתה יכול גם להקים אתר שבו לקוחות יכולים להציג משבצות זמן פתוחות, לשלוח לך מיילים אוטומטיים או תזכורות טקסט ככל שמתקרב לפגישה, או לסנכרן את הפגישה עם יומן Google כך שהתנגשויות שיש לך יוסרו אוטומטית מדף ההזמנה. כאשר לקוחות מזמינים פגישות, הם מוזמנים, אך אינם מחויבים, ליצור חשבון בחברה שלך כדי שיוכלו להציג ולערוך את הפגישות שלהם.

בדוק את כל הפגישות שאתה מתכנן בחנות שלך או בחנויות אחרות, ואז לחץ על כפתור "Go" כדי לקבוע פגישה. הזן תאריך ושעה לקביעת פגישות עבור מטופלים חדשים וקיימים ובדוק את תזמון כל החנויות והחנויות בערוץ אחר.

תוכנת התזמון של Time Tap מתאימה מאוד ומתאימה באופן מושלם לצרכים שלך

הבעיה היחידה היא שקיימים סוגים רבים ושונים של פגישות בתוכנת תזמון ה- Time Tap. זה אומר שיש מגוון אפשרויות תכנון שונות עבור חנויות שונות. קיימים בשוק כיום סוגים שונים של כלי תכנון, אך כולם שונים מאוד ולא מתאימים לכל עסק.

כלי פגישות HubSpot מאפשר לך לסנכרן את לוח השנה של גוגל ואת לוח השנה של Office 365

להגדיר זמינות ולתת ללקוחות הפוטנציאליים והלקוחות שלך להזמין זמן איתך. זה כולל כלים ותוכנות שמתזמנים פגישות באופן אוטומטי ומטפלים בהרמת כבדות. ניתן לשלב את ה- CMS בתוכנת התכנון הקיימת שלך ולהקים לוח שנה מקוון מותאם אישית 100% שיעמוד בכל תרחיש תכנון. ניהול לוח שנה – משתמשים יכולים ליצור ולשתף אירועים ופגישות בלוח השנה שלהם עם משתתפים ממקומות רבים.

Categories:

דילוג לתוכן