עורך דין ליטיגציה

במדריך עורכי הדין העל אנו מוסיפים אינדקס לעורכי דין העובדים באיכות ובמצוינות. קל לעיין ברשימת המתדיינים האזרחיים בסביבתו הקרובה, לחפש אנשים ספציפיים המומלצים על ידי חברים, או להגביל את החיפוש אחר אזורי תרגול. ליטיגטור מקצועי יכול לעזור לכם לקבוע אם השירותים שלהם הם האופציה הטובה ביותר למצבכם, ואם כן, האם עליכם לשכור אותם.

לקוחות יכולים להימנע מנטל עצמי על ידי כך שעורך דין ליטיגציה עומד לצידם. חשוב להזמין בעל דין אם אתה מגיש תביעה אזרחית, גם אם התביעה כבר הוגשה נגדך. מובטח ללקוחות כי התיק יטופל בעזרת עורך דין קמא.

עם כל האלטרנטיבות הנ"ל להתדיינות, תרצה שיהיה לצדך עורך דין מנוסה בסכסוך מסחרי מנוסה לאורך כל התהליך. יש לך עורך דין שייצג אותך כשאתה לוקח את התיק שלך לבית משפט לבוררות.

עורך הדין שתעסיק אמור להיות מסוגל לזהות כל בעיה משפטית במצבך

בשל הנושאים המשפטיים שהועלו והעובדה שהפסיקה שלך קיימת באזורך, עורך הדין יגן על עמדתך. עורך הדין שלך ייצג את האינטרסים שלך בכל דיון עם עורכי דין שכנגד. עורכי דין מכירים את מערכת המשפט ויודעים כיצד עובדות חדשות יכולות להשפיע על המקרה שלך. אתה מסוגל להחיל חוקים ועובדות כדי לקבל תחושה אמיתית של נקודות החוזק והחולשה של המקרים שלך.

עורך דין ליטיגציה הוא מכריע אם ברצונך לטעון או להגן על תביעה משפטית. שלא כמו עורכי דין לעסקאות, עורכי דין משפטיים הם אלה שבאולם בית המשפט רודפים אחר טענות לקוחותיהם ומגנים עליהם.

אם ברצונך להגיש תביעה או ליישב סכסוך עסקי, עליך להתייעץ עם מומחה ליטיגציה. אינך רשאי למנות עורך דין, אך הם יכולים לייעץ לך ולהדריך אותך בפרטים המשפטיים השונים בעניינך.

התייעץ עם עורך דין מנוסה בסכסוכים מסחריים ביוסטון

כדי להבטיח שתיקונך ייפתר במהירות האפשרית, בין אם אתה בפעם הראשונה. אדם שמנסה לנווט בתהליך או חברה הוקמה העומדת בפני משפט בהיקף גבוה. תנו למומחה להתמודד עם הספציפיות של הבעיות המשפטיות הפוטנציאליות שלכם כך שהעסק שלכם יתנהל בצורה חלקה.

אם תעסיקו את ברג

פלומר, רוואל של ג'ונסון LLP, עו"ד ליטיגציה מסחרית ביוסטון, יעבוד איתך לפיתוח תוכנית פעולה העונה על יעדיך ויעדיך הספציפיים. עורכי הדין שלנו בתחום הליטיגציה המסחרית ביוסטון יודעים מה נדרש כדי לזכות בתיק ומחויבים לייצג ג האינטרסים של לקוחותינו מההתחלה ועד הסוף. לעורכי הדין של ברג, פלאמר, ג'ונסון ורבאל הידע והמיומנויות לטפל בתיק שלך.

אנו מטפלים בעניינים שנויים במחלוקת עבור לקוחותינו ובעלי ניסיון רב במשפטים ומושבעים שאינם מושבעים

אם לקוחותינו מעורבים בסכסוך, אנו מכינים את התיק למשפט. אנו מוכרים כמשקיפים משפטיים מוסמכים העוקבים אחר המקרה עד לבית המשפט, גם כאשר לקוחנו נמצא ליד שולחן המשא ומתן.

יש לנו רקורד מוכח של הצלחה בתביעות מורכבות

כולל סכסוכים מסחריים ומשפט ציבורי. עורכי הדין שלנו הם משא ומתן מיומן שמבין כי התדיינות אזרחית ביוסטון יכולה להיות יקרה, אך אין דרך אחרת לענות על צרכי לקוחותינו. לקבלת ייעוץ ראשוני בחינם בעניינך, התקשר עוד היום לעורכי הדין שלנו בנושא סכסוכים מסחריים ביוסטון בטלפון (713) 666-1981. אנו עוסקים בפרקטיקה משפטית למעלה מ -20 שנה ומנהלים מגוון סכסוכים עסקיים עבור לקוחות מסוגים שונים, כולל חברות גדולות וקטנות. תביעות יכולות לכלול נזקי גוף, דיני עבודה, אחריות למוצרים, הון סיכון, התנהגות פסולה רפואית, סכסוכים עסקיים ורבים אחרים. באופן כללי, סכסוכים מסחריים מכסים את כל סוגי המחלוקות המתעוררות בהקשר עסקי, כולל הפרת חוזה, סכסוכים בשותפות ובמיזם משותף, תובענות ייצוגיות, נזיקין, תביעות RICO אזרחיות, הפרת חובות אמון, טענות לבעיות בעלי מניות וכו '. מחלוקת דורשת תוכנית וגישה ייחודית להבטחת התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו.

חשוב להדגיש כי לא כל המשפטים נפתרים בין כותלי אולם המשפט

ורבים מהם מוסדרים על ידי הליכים לפני משפט. כדי למנוע את הסיכונים והעלויות של התדיינות משפטיות, עורכי דין מנסים להסתדר מחוץ לבית המשפט. כדי להגיע להסדר קדם משפט, עורך דין למשפט ינהל משא ומתן עם הצדדים המתנגדים למציאת הסכם. עורך דין לדין הוא עורך דין המייצג אותך בבית המשפט בעת הגשת התביעה. עורכי דין בתחום הליטיגציה מתמחים בעניינים עסקיים ולעיתים קרובות עובדים במשרדי עורכי דין גדולים או כיועצים פנימיים לחברות גדולות.

עורך דין למשפט

הוא מתרגל שאולי אתה מכיר מתוכניות טלוויזיה ודרמות משפטיות אחרות. בדיוק כמו תובעים וסנגורים בתיקים פליליים, עורכי דין עומדים לדין במשפט אזרחי. הם מכירים את כללי ההליך האזרחי והפלילי ואת תחומי השיפוט בהם הם נוהגים.

ישנם מגוון התמחויות בנושאים משפטיים כגון תכנון עזבון

מיסים, גירושין, נזקי גוף, דיני חברות, הגירה, פשיטת רגל, רשלנות רפואית, פעילות פלילית ועוד. המונחים עורך דין ועורך דין הם מונחים נרדפים המתארים אנשי מקצוע שהגיעו לרמת הכשרה מתאימה לייעוץ בעניינים משפטיים ולייצוג אחרים בבית המשפט.

בעל דין, המכונה גם בעל דין, הוא מעין עורך דין שמוביל את ההתדיינות בתיקים אזרחיים. על פי המילון האנגלי של קיימברידג ', בעל דין הוא עורך דין מורשה העוסק במומחיות משפטית ועובד עבור ארגון או אדם העוסק בעניינים משפטיים.

עורך דין לסכסוך מסחרי

הוא איש מקצוע משפטי אשר מתוקף השכלתו וכישוריו עוסק בסוגיות משפטיות גדולות וקטנות, התדיינות משפטית וגופים משפטיים עליהם צריכה החברה לנהל משא ומתן במהלך עסקיה. עורכי דין מייצגים נאשמים ותובעים בהליכים אזרחיים ופליליים מתמשכים.

עורכי דין למשפט מוצאים עדים לכל מקרה

לוקחים את הצהרותיהם וחוקרים את העובדות. לעורכי הדין יש תחזית חיובית לעתיד, וזאת בגלל שלל התיקים בבתי משפט אזרחיים. גם סיכויי העבודה של פרקליטי המדינה חיוביים והמספרים ממשיכים לעלות משנה לשנה.

Categories:

דילוג לתוכן