ניהול יומן

מדריך זה הוא חלק מהמדריך המקיף יותר של רוכשי ניהול יומני, הכולל מאמרים ומשאבים נוספים לניהול יומני. במאמר זה אנו דנים מדוע ניהול יומני חשיבות חשוב וכיצד ארגונים יכולים להשתמש בכלי ניהול יומני כדי להשיג נראות בסביבתם. במדריך זה לניהול יומנים אדבר על שימוש בכלי ניהול לוג כדי לשפר את האבטחה ולפקח על המערכות שלך. במילים פשוטות, ניהול יומני מגדיר מה אתה צריך לרשום, כיצד אתה רושם אותו וכמה זמן אתה שומר את המידע הזה. ראשית, ישנם סוגים רבים ושונים של כלים לניהול יומני רישום זמינים בארגון שלך. קרא את השיטות המומלצות הבאות לניהול וניטור של נתוני יומן כדי לנצל את מלוא נתוני היומן שלך.

ניהול יומנים

הוא בדרך כלל תהליך המשמש לניטור והקלה של איסוף, עיבוד ואחסון של נתונים, אשר לאחר מכן נמשך באמצעות ניתוח, אחסון וכו '. כלי ניהול היומנים מכסים את כל חלקי תהליך ניהול היומנים, תוך אתה שולט בדרך שאתה מבצע את זה. ישנם פתרונות לניהול רישום עצים שמשתלטים על כל תהליך ניהול היומנים עבורך, ומאפשרים לך להתאים אישית כל צעד בהתאם לצרכים שלך.

זה אמור לבטל את הצורך לשמור על הבעלות על הנתונים

לאחסן הודעות יומן שונות לפרקי זמן שונים, להגן על נתונים רגישים בזמן שעדיין ניתן לחפש אותם ולתת לפיתרון לנהל באופן אוטומטי את רמות האחסון. ארכיטקטורות מבוססות ענן דורשות גישה אחרת לניהול יומנים שאינה נתמכת על ידי ניהול יומני מסורתי. קריטי שפתרון ניהול הכניסה שלך תומך בפלטפורמה ובטכניקות המשמשות ליצירת נתוני יומן.

ה- SIEM מותאם לא רק לאחסון נתונים

אלא גם לניהול נתוני יומן בענן. ארגונים מסוימים מציגים ניהול פרוטוקולים ריכוזיים (CLM) כדי לאחד את כל נתוני היומן לכביש נתונים יחיד אשר אוסף את כל הפרוטוקולים ומכוון אותם לאן שהם צריכים להגיע. חיסכון בעלויות באמצעות ניהול רישום רישום מרכזי פירושו שאינך צריך לבנות כבישים מהירים, לאסוף את כל היומנים בבת אחת, להפיץ אותם במקום בו הם נדרשים ולאחסן אותם במקום אחד.

הדבר הטוב ביותר בזה הוא שתוכל לנהל את כל יומניך במקום אחד, וכל ניהול היומנים שתשתלט עליו יוכל לעבוד עם כל מערכת.

הכלי לניהול יומני גם יגיד לך כמה זמן יומניך יאוחסנו ואילו יומנים ספציפיים צריכים להיערך

בהתאם לאירועים ולמשתנים שברצונך לבחון. אין שתי מערכות זהות ב 100%, כך שלא משנה לאיזה אוסף קבצי יומן אתה משתמש בקובץ היומן שלך – פתרון ניהול, תוכל תמיד להגדיר את סוג המידע שרצית לאסוף. גם אם תגדיר "אל תיגע" ויש תהליך חיצוני שעושה את כל ניהול היומנים עבור המכונה בה נוצרו, הם ימשיכו לצמוח, ללא קשר לשליפה ממקור היומן או לא. אם תגדיר "אל תיגע", פתרון ניהול היומנים מאפשר לך לבחור את הדרך בה ברצונך לאחסן את נתוני היומן שלך, גם אם אין מערכת זהה במאה אחוז. מכיוון שניהול יומנים הוא חלק בלתי נפרד מניהול המערכת, פסלר החליט לכלול פרק ניטור יומנים ב- PRTG. ניתן גם לקבוע מדיניות פרוטוקולים לתקני אבטחה ופרוטוקולי ביקורת, כולל פרוטוקולים לאירועי רשת ומערכת ונתונים אחרים המתייחסים לאירועי רשת או מערכת לפעילות המשתמש. כלים לניהול יומנים משמשים לניהול היומנים שנוצרים על ידי אפליקציות, מערכות, תוכנות רשת ומשתמשים, וכדי להתייחס אליהם כמתאימים ביותר לצרכי הארגון העסקי.

מערכת ניהול יומני (LMS) יכולה לשמש למגוון פונקציות

כולל צבירה מרכזית, אחסון, אחסון, סיבוב וניתוח יומני. מערכות ניהול יומנים מאופיינות ביכולת לרשום נתונים ממגוון מקורות כמו יומני רשת, מערכת, יישום ומשתמשים וכן יומנים ממערכות אחרות.

כלי ניהול יומנים יכולים לחפש במהירות טונות של הודעות יומן ולשלוח התראות על אירועים ושגיאות חריגים

אזעקות בזמן אמת מצמצמות משמעותית את הזמן הדרוש לאיתור וניהול בעיות. הכוח האמיתי של כלי ניהול יומני הוא בניתוח יומני; יש לו גישה מצטברת לאיסוף וניתוח נתונים ויכולת לשאול יומנים בזמן אמת.

אם אתה רוצה כלי שיעזור לך לאסוף את כל יומניך במקום אחד

בחר מערכת לניהול יומני. כלים לניהול יומנים אוטומטיים ומפשטים את תהליך ניתוח נתוני היומן ומספקים דרך מתקדמת להציג את התוצאות שלך. במקום להשתמש רק במידע הכלול בקובץ היומן, כלי ניהול יומני יכול לעזור לנו להבין אותו. יש כלי מרכזי לאיסוף כל יומני האירועים ולניהול הנתונים, Snare Central.

כלי לניהול יומנים מתארח אוסף זרמי נתונים חיים כדי ליצור קבצי יומן ולנהל קבצים קיימים, כמו גם להקליט אירועים בבסיס נתונים מרכזי.

Categories:

דילוג לתוכן