מערכת תיאום פגישות

Salesforce.com פיתחה כלי נהדר המסייע לך להפוך את לוח השנה שלך לקל ויעיל יותר עבור מתכנני אירועים ומנהלים. התוכנה מאפשרת למתכנני אירועים ומנהלים ליצור מאגר אנשי קשר בכדי לנטר, לנהל ולתחזק קשרים טובים יותר.

זו דרך נהדרת לתכנן פגישות ואירועים, אך יש להודות שהיא אינה כלי עבור דלפק ההזמנות. תוכנת התזמון מאפשרת לך להגדיר זמינות, לבטל את הסיכון לחלונות הזמנות כפולות ולחסל הלוך ושוב.

זה יכול לחסוך בזמן אמת אם אתה ממשיך לפגוש את אותם אנשים

אם הצוות שלך משתמש ב- G Suite ורוצה לייעל את תהליך התכנון, תוכל לתכנן פגישות זו עם זו. זה הרבה פחות מעצבן, מכיוון שאינך צריך להשתמש בתזמון מיוחד או באפליקציה כדי לייעל את התהליך. בחר כמה זמני פגישות אפשריים והאפליקציה תמצא את זמן העבודה ותשלח אותו לקבוצה. ברגע שלוח השנה קובע את הזמן האידיאלי לפגישה לכולם, הפגישה תוכננה עבורכם.

שלח קישור לאנשים שצריכים לקבוע פגישה כדי שהם יוכלו לראות מתי אתה זמין ולבקש את הפגישה שהם צריכים. עקוב אחר השיחה עם הודעת פגישה הכוללת את התאריך, השעה, מיקום הפגישות בהן יתקיימו ופרטי קשר למשתתפים שיש להם שאלות.

כלל הנוכחות הנדרש קובע זאת בקביעה כי האורח הנדרש אינו יכול להשתתף בפגישה

כי יש לדחות אותה בכדי להתחשב בנוכחותו, או שיש לבטלה. לדוגמא, אם לין לא יכולה להשתתף בפגישה ואליס צריכה להיות שם, אז אין אי הופעה ויש לבטל את הפגישה או לדחותה או לבטל אותה.

כללי התלות של רכז פגישה נקבעים

כדי להבטיח תקשורת בין המשתתפים המוזמנים באמצעות מערכת התקשורת המשמשת להזמנה לפגישה. כלל תלות כזה יכול להיות: "לין חייבת להשתתף, אך איש מלבד לין ואליס לא חייב להשתתף בכדי שתתקיים פגישה. במצבים אחרים, כללי התלות עשויים לקבוע שאם המוזמן הראשון ישתתף גם בפגישות, על המוזמן השני גם להשתתף במפגשים. לדוגמא, לין או אליס עשויות להשתתף בכל המפגשים ולא יוכלו לקיים מושב בלי שאליס תשתתף, ולין עשויה שתצטרך להשתתף אם היא תגיע.

הקמנו פתח את קטע ההערות בדף הפגישה

כך שהמשתתפים יוכלו לתכנן את סדר היום של הפגישה ולדון בפרטים לפני האירוע. נסתכל בקטע "פגישות", שם תוכל ליצור קישורי פגישה משלך לכל מפגש. — – כדי לעזור לך להפיק את המרב מזמנך היקר, מדענים ריכזו מדריך מפורט כיצד ליצור פגישה מוצלחת. מכיוון שכל פגישה היא ייחודית, הכרת סדר היום, לוח השנה ופרטים אחרים של האירוע עוזרת לך לזהות טוב יותר את היעדים. , מבנה ופעילויות שהכי טובות להתאים לפגישות שלך.

כלי זה מנהל תזמון על ידי הזמנת זמני הפעלה זמניים ושחרור משבצות שלא מלאו

המשמעות היא שעל האדם שקובע פגישות ומתכנן הפגישות לעקוב כל הזמן אם המוזמנים מקבלים או דוחים את הודעות הפגישה שלהם. לוחות שנה קבוצתיים מאפשרים לכולם לראות מתי נקבעים פגישות ולהגיב על מערכת התכנון. זה ימנע מהמערכת לבטל הפעלות במסלולים 309 ו -321 או למנוע מהמשתתפים להשתתף בפגישות במידת הצורך.

במקרים מסוימים

ניתן ליישם את כללי התלות הכלולים כאן כיישום עצמאי המספק תכונות כגון שליחת הזמנות לפגישה (למשל דואר אלקטרוני) והגדרת פגישות. במקרים אחרים, כלל התלות של ראש המושב עשוי להיות משולב במיילים או ביישומי לוח השנה של מוזמנים רבים. מה שאנחנו צריכים זה היכולת לתכנן פגישות ולהתחשב בתלות הנוכחות בממסד. זה טוב לאנשים הסובלים מכאבים וגוררים את עצמם לפגישות במהלך התכנון.

ניתן להשתמש בכלים מסורתיים גם לקביעת פגישות, ויש להם את היכולת לזהות ולפתור סכסוכי תזמון בין אנשים המוזמנים לפגישות.

כיסינו את הכלים למתזמנים

אך קביעת פגישות ללקוחות, לקוחות פוטנציאליים והפניות היא תהליך ללא כאבים. אם אתה מחפש את הדרך הטובה ביותר לתאם עם הלקוחות שלך או אם אתה מנסה למצוא את לוח הזמנים המתאים לצוות העסקי שלך כדי להודיע לך, אנחנו כאן בשבילך. על ידי התחברות ל- Zapier, תוכל ליצור דברים דמויי לוח שנה כמו פגישת זום חדשה בכל פעם שאתה מתזמן פגישה, להוסיף באופן אוטומטי פגישות Meetingbird לאפליקציית ועידת הווידאו שלך, או להוסיף את כל משתתפי הפגישה החדשים שלך לרשימת שיווק בדוא"ל. והחיבור בין Meetingbird ו- Zapiers מאפשר לי לקבל התראות בכל פעם שאקבע פגישות חדשות ולהוסיף אותן באופן אוטומטי לרשימות הדוא"ל והשיווק שלי.

Categories:

דילוג לתוכן