מנעולן רכבים מורשה

עליך לעבור את מבחן המנעולים וציוד האבטחה (C-28) כדי לקבל רישיון מנעולן חוזה בקליפורניה. אם שירותי האינסטלציה שלכם כוללים עבודה שעולה יותר מ-$500, תצטרכו גם רישיון קבלן אינסטלציה. אם העסק שלך הוא אך ורק שירות אינסטלציה, תוכל להגיש בקשה לרישיון קבלן אינסטלציה למגורים. אם אתם צריכים מנעולן, גם בשעת חירום, הזמינו תמיד מנעולן מורשה ומבוטח.

עליך להיות בעל רישיון מנעולן

כדי לתקן, לתקן, להתקין, לבדוק, לפתוח ולסגור מנעולים באמצעים מכניים. כל מי שרוצה לעבוד כמנעולן בקליפורניה חייב לקבל רישיון מנעולן/מסחרי. יש צורך בתעודה באורגון גם אם יש לך רישיון מנעולן או הסמכה במדינה אחרת. לאחר שהשלמת את השלבים המקוונים, אתה עדיין צריך לקשר את תעודת המנעולן לרישיון CCB.

הסמכה זו מתקבלת באותו אופן כמו כל הסמכת אינסטלציה אחרת

על ידי הוכחת בקיאות בתחום האינסטלציה על ידי עמידה בבחינה בכתב לאחר סיום הכשרת האינסטלציה. כדי להפגין את כישוריך כמנעולן רכב, עליך להפוך למנעולן רכב מוסמך או CAL על ידי מעבר בחינת ההסמכה המוצעת על ידי איגוד הסחר האמריקאי United Locksmiths. אתה יכול גם להשתתף בהכשרת מכונאי רכב המוסמכת על ידי איגודים מקצועיים כגון ALOA Safety Professionals Association, אשר מציעה גם קורסי המשך לשמירה ושיפור כישוריך ככל שתכונות הבטיחות של הרכב ממשיכות להתפתח.

יש לך מגוון אפשרויות לקורס מנעולן

כולל הכשרה מקוונת למנעולנות רכב ועבודה אישית בבית ספר לעסקים או מכללה קהילתית. חלק מהקורסים הינם קורסים כלליים למנעולנים, חלק מההכשרה מוקדש למנעולי רכב. הדרך הפופולרית והמהירה ביותר היא לעבור קורס מנעולנים מתחילים בו תלמדו לחתוך מפתחות, להתאים מפתחות לפתיחה ולהתקין מנעולים.

למי שרוצה להיות מכונאי רכב

תחום זה של מכונאי רכב ידרוש השתתפות בקורסי הכשרת מכונאי רכב, שהיא נישה מיוחדת. זה יכול לקחת בערך 3-4 שנים כדי להפוך למנעולן מוכשר לחלוטין גם לאחר סיום קורס הכשרה של 5 ימים. מדינות רבות גם דורשות חניכה כדי ללמד נפח חדש את יסודות העסק.

אנשים חייבים להשלים את כל ההכשרה הנדרשת עבור כל קטגוריית רישום לפני פרסום הרשמות. אדם פרטי, שותפות או חברה המבקשים רישיון מנעולן חייבים לציין בבקשה את האחראי על העסק השוטף.

מדינות רבות דורשות מנעולנים לאשר שכל מנעולן שעובד בחברה

הוא מורשה מכיוון שלמנעולן יש גישה לבית הלקוח. האפשור אומר שגם אם אתה רוצה להיות עצמאי כמנעולן, אתה צריך רישיון עסק מנעולן בתור הבעלים הבלעדי. בקליפורניה, אין הכשרה או בחינה לרישיון מנעולן, ואתה יכול לעבוד עד $500. בטקסס, מנעולנים מוסדרים על ידי מחלקת השירותים הרגולטוריים של בטיחות הציבור בטקסס – לשכת האבטחה הפרטית (PSB), כך שתצטרך רישיון מנעולן.
עבור פרטים מורחבים על מנעולן רכבים מורשה עליך לבדוק כאן: manulan24-7.co.il

כאשר מנעולן מגיש את הניירת המתאימה לממשלה

הוא מורשה לעבוד כמנעולן תורן. עסקים של מנעולנים מרוויחים כסף גם על ידי עיצוב מפתחות וביצוע שירותים שונים הקשורים למנעולנות. Sears Keyless Shop מציעה קורס הכשרה בן שבוע שבו תלמדו לא רק את היסודות של מנעולנות רכב, אלא גם תקבלו הדרכה לגבי פתיחת עסק משלכם או הפיכתכם לשותף בזיכיון.

המנעולנים שלנו מציעים את הציוד והניסיון הדרושים לכם

כדי לשמור על בטיחות הרכבים. מכונאי הרכב שלנו מתמחים בפתיחת מכוניות ומתן סיוע מיידי אם הילד או חיית המחמד שלכם תקועים בתוך הרכב שלכם. שירות מנעולן מקצועי להחלפת מפתח לרכב בסן חוזה יפתח בבטחה את תא המטען או הדלתות שלך מבלי לפגוע במכונית שלך.

כאשר אתה מתקשר אלינו, אנו נוודא שלמומחה שלנו יש את כל מה שאתה צריך כדי לתקן את בעיות המנעול של המכונית שלך. החברה להחלפת מפתחות לרכב בסן חוזה תיצור עבורך מפתחות במקרה של אובדן או שבירה.

Champion Lock & Safe יודע שכמה מכונאי רכב גובים יותר מדי עבור החירום שלך. בעוד שישנן חברות מנעולנות רבות אחרות בסן אנטוניו המציעות שירותי מנעולן, Champion Lock & Safe מאמינה שהשירות שלנו הוא הטוב ביותר.

כמנעולן מקומי

אתה יכול להיות בטוח שאנחנו נפתור כל בעיה שיש לך, בצורה נכונה וללא סיכון לרכב שלך. עם למעלה מ-20 שנות ניסיון במתן שירותי מכונאי רכב אמינים באזור המקומי, Champion Lock & Safe מסוגלת לתת מענה מהשורה הראשונה לכל מי שמגיע לקו שלנו. המחויבות שלנו לתמחור הוגן ולשירות מהשורה הראשונה עזרה לנו להתבלט כמנעולן מקומי מהימן ואנו מקווים שתהפוך לאחד הלקוחות המרוצים שלנו ברגע שתראה מה אנחנו יכולים לעשות עבורך.

ברגע ש-Champion Lock & Safe יקבל את פנייתך

מנעולן מוסמך יגיע למקום שלך כדי לספק לך את השירותים הנדרשים. זמני התגובה המהירים של Champion Lock & Safe והניסיון הרב של מנעולני רכב יחזירו אותך לדרך תוך זמן קצר. כלי מכונאי רכב משמשים לפתיחת מכוניות ולעזרה לנהגים שנעלו את מפתחותיהם במכונית או הצליחו בדרך אחרת לנעול את עצמם בחוץ.

מכונאי רכב יכול להיכנס לתחום רק עם תעודת בגרות או GED, מציינת הלשכה האמריקאית לסטטיסטיקה של העבודה. כדי לשמור על רישיון המנעולן, צריך לעבור גם קורס רענון שנתי.

Categories:

דילוג לתוכן