כרטיסי ביקור מיוחדים

אתה יכול להיות בטוח שאין עלויות או עמלות נסתרות. רק זכרו שבגב ההדפסה המותאמת אישית שלכם תראו לוגו 4Over4 קטן.

אם אתה מכין מטומטמים בעיצוב כרטיסי ביקור משלך באמצעות כלי ליצירת תוכן חזותי מקוון בחינם בשם Visme

אתה מקבל המון השראה לעיצובים פוטנציאליים. לדוגמא, כרטיס ביקור בהדפסת תלת מימד שעוצב על ידי חברת רהיטים הופך את הכרטיסים שלכם לאינטראקטיביים ומושכים.

ריכזנו רשימה של דוגמאות כרטיסי ביקור מושכות את העין שיעזרו לך ולעזור לך ליצור רושם מתמשך

אם אתם מחפשים רעיונות נוספים לכרטיסי ביקור תלת-ממדיים חותמים, עיצוב כרטיס ביקור תלת-ממדי זה ייתן לכם השראה נחוצה עבור חברת רהיטים. כרטיס ביקור מעורר השראה זה עוצב על ידי המאייר המוכשר דן ג'זיה, והעיצוב מתאים באופן מושלם להדפסת נייר.

אם אתה רוצה לעשות רושם כשאתה מציג את כרטיס הביקור שלך

העיצוב המיושן שאנשים ראו מיליון פעם לא יחתוך אותו. כיזם, אתה צריך לראות את כרטיסי הביקור שלך כחלק מהמותג שלך, ועם אותם חלקים אתה יכול להשאיר מורשת ללקוחות פוטנציאליים, לקוחות ועמיתים שאתה פוגש. כשאתה יוצר עיצוב כרטיסי ביקור משלך, אין עקרונות, שלא לדבר על כללים טובים שיש לעקוב אחריהם.

כרטיס ביקור ייחודי

הוא המפתח להיות בלתי נשכח, ובלתי נשכח יגרום ללקוחות, לקוחות ועמיתים לבחור את הכרטיס שלך מתוך הערימה כדי לפנות אליך בעסק. אתה רוצה שכרטיס הביקור שלך יבצע את עבודתו, כך שתדע בדיוק מה מניע את החברה ובשביל מה אתה צריך לעמוד. כרטיסי ביקור של הרושם הראשון יוצרים חיבור פיזי המחבר אותך, את העסק שלך ואת הלקוחות שלך.
למידע נוסף בתחום של כרטיסי ביקור מיוחדים מומלץ להעיף מבט ב- digitalbcard.co.il

תסתכל על 32 הדוגמאות הגאוניות האלה

שבוודאות ישאירו רושם מתמשך. כמו אתרי אינטרנט, גם כרטיסי ביקור יכולים להפוך לאלמנט אינטראקטיבי נהדר על ידי הוספת היכולת להיות בעלי טקסטורות אמיתיות וחומרים וצורות שונות. אני מקווה שנהנית מ -17 ההשראות היצירתיות והבלתי רגילות האלה של עיצוב כרטיסי ביקור להדפסת כרטיסי הביקור הבאה שלך. לא משנה אם אתה מאמין שזה נכון או לא, חשוב לקבל דריסת רגל טובה בעסק. כרטיסי ביקור פיזיים ישנים וטובים מתאימים לאירועי רשת, ירידים ומפגשים מקריים במכולת. שווה השקעה קטנה נוספת עבור העסק שלך כשכולם עומדים סביב עם ערימת קלפים על השולחן שלהם. אם אתה רוצה להדגיש את הנוכחות המקוונת שלך כמותג אישי או יזמי, זו דרך ברורה להצהיר. כרטיס הביקור שלך צריך להכיל לפחות את שם החברה שלך, שם פרטי ושם משפחה, כותרת, שיטת יצירת קשר מועדפת (מספר טלפון, כתובת דוא"ל וכו '). אם יש לכם מקום בגב הכרטיס (או אם אתם מזמינים כרטיס ביקור מתקפל) עליכם להוסיף רשימת שירותים ומוצרים, תמונות, מבצעים והנחות מיוחדות, כמו גם כמה עובדות אישיות ותעשייתיות מהנות.

בכל הנוגע לטקסט הראשי

השתמש בגופן פשוט, מקצועי וקריא. עבור גופנים מוכנים לכרטיסי ביקור, אנו אוהבים את הלווטיקה, אחד הגופנים הפופולאריים ביותר בעולם, ומסיבה טובה; ריזלינג, פונט אלגנטי שמוסיף טאץ 'אירופי לעיצוב; גיבסון, קמפטון ברור וקל לקריאה, גופן קוד עכשווי גיאומטרי; ואלגנטי, גופן באותיות גדולות. החלק הקדמי של כרטיס ביקור מתכת מותאם אישית זה עוצב על ידי מייסדי Deviate Labs, ריימונד פונג וצ'אד רידרסן. פרטי הקשר של הכרטיס נמצאים בחלק האחורי.

זו הדרך המושלמת לבסס את המותג שלך ולשמור על פרטי הקשר שלך בהישג יד ללקוחות

נחושת נחושת היא מזקקה עטורת פרסים הממוקמת בווילסבורו, צפון קרוליינה, והם רצו שכרטיסי הביקור שלהם ממתכת ישקפו את רוחם האומנותית ואת ההיסטוריה העשירה שלהם. עם גימור נחושת וצורת חבית, אנו מאמינים שהמעצבים שלנו מסמרו את זהות חבית הנחושת.

מיס פוטבול הדרומי פנה אלינו בנוגע לכרטיס ביקור מתכת בהזמנה אישית מכיוון שהם רצו כרטיס שתואם את רוח בית הספר שלהם

במקום צורת הלוגו המפורסם של בית הספר, המעצבים שלנו בחרו בכרטיס מתכת שחור כדי לבחור את גוון הפנטון הנכון לצבע של בית הספר שלהם לייצור. סילנו את צבע הכרטיס על גבי המשטח והשתמשנו במשטח כדי לחרוט פרטים קטנים על המזוודות.

דילוג לתוכן