איזה חברה הכי טובה לאיתור רטיבות ונזילת מים

זה נראה יותר כמו אזעקת מכונית זועקת, וזה נראה קצת יותר מדי עבור גלאי נזילות מים, אלא אם כן הוא ממוקם בפינה כל כך מרוחקת של הבית שלך שאתה חושש שאתה לא יכול לשמוע את זה. Phyn Plus Smart Water Assistant לא רק יכול להזכיר לך נזילת מים, אלא גם לסגור אוטומטית את אספקת המים של הבית שלך, וזו הסיבה שזהו גלאי נזילות המים הטוב ביותר עם שסתום סגירה. המכשיר הזה ב-49 דולר יכול לזהות דליפות, טמפרטורה ולחות, ולשלוח אזעקה של 85 דציבל כאשר מתגלים מים. אם גם בבעלותכם Flo by Moen Smart Water Shutoff, תפיקו את המרב מהמכשיר. זה יכול לסגור אוטומטית את אספקת המים במקרה חירום, אבל גם אם אין לך את זה, זה מכשיר בית חכם מצוין.

בתוך המכשיר יש חיישן זרימת מים וכמה אלגוריתמים מעניינים שיכולים לזהות נזילות בכל הבית על סמך לחץ מים

הוא מסוגל לזהות שינויים בלחות, לחות וטמפרטורה, כך שהוא יכול אפילו להגן מפני עובש והקפאה של צינורות. המקום השני שלנו, ה-Zircon Leak Alert הוא גלאי פשוט עם הגדרה קלה, אזעקות רועשות והבחירה המועדפת עלינו בין חיישנים מסורתיים. ערכת זיהוי LeakSMART כוללת מנגנון ניתוק מים, אך ההתקנה דורשת יותר זמן וכסף.

למערכת איתור נזילות מים יש מגוון מוצרים ועיצובים לבחירה

מחיישנים עצמאיים ועד למערכות אבטחת מים לבית חכם שיכולות לסגור אוטומטית את אספקת המים מרחוק. אנו עובדים עם יצרני ציוד לגילוי נזילות מים ברמה עולמית כמו Moen Flo כדי להבטיח שלקוחותינו מצוידים ברכיבים ובטכנולוגיה האיכותית ביותר להגנה על בתיהם ועסקיהם מפני נזקי מים. במדריך זה תלמדו כיצד גלאי נזילות מונעים נזקי מים יקרים, תחקור מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בעת קניות, ותלמדו על כמה מגלאי הנזילות הטובים ביותר לאיתור מהיר של בעיות בצנרת בביתכם. כאשר בוחרים את גלאי הנזילות הטוב ביותר, תחילה עליכם להחליט האם אתם רוצים מכשיר שפשוט מזהיר אתכם על נזילה, או מכשיר שיוכל לזהות את הנזילה ולאחר מכן לסגור אוטומטית את המים בביתכם.

העלות של הראשון

היא בדרך כלל פחות מ-$50, בעוד שהאחרון הוא יותר מ-400$, ודורשת התקנה מקצועית. ציוד איתור מים הוא יקר מאוד וחייב להשתמש בו על ידי בודקי נזילות שהוכשרו במיוחד. אנו בודקים מערכת מותקנת מקצועית המזהה נזילות על ידי ניטור זרימת ולחץ המים בצנרת, וכן מערכת עצמאית המשתמשת בגלאי נזילות אלחוטי – מכשיר המופעל באמצעות סוללה בגודל דיסק עם בדיקה מתכתית לאיתור המקור של הדליפה …החיישן הפשוט מופעל על ידי סוללה וניתן למקם אותו על הרצפה בחדר אמבטיה או חדר כביסה רגישים יותר לנזקי מים.

מערכות אלו משתמשות בחיישני דליפה חכמים

כדי להתריע על דליפות או הקפאת צינורות, כך שתוכל לתקן אותן לפני שהן יחמירו. מערכות הגנת מים ביתיות אלו יכולות לסייע במניעת נזקים מכיוון שהן נועדו לזהות נזילות מוקדם, כך שיש לך זמן למצוא ולתקן נזילות לפני שהן יחמירו. חלק ממערכות איתור נזילות ביתיות משלבות איתור מים ודובדבן, לכן הקפידו לקרוא את המידע על האריזה כשאתם מחליטים איזו אפשרות היא הטובה ביותר עבורכם. כמו כן, מומלץ להציב חיישני נזילות בכל חלקי הבית המועדים לנזילות או שנפגעו בעבר ממים.

אם אתה רוצה שחיישן מים יעשה יותר מאשר יספר לך על דליפה

חפש חיישן שעובד עם מכשירים חכמים אחרים. חיישני מים מסוימים הם חלק ממשפחה של מכשירים חכמים מאותו יצרן המשתמשים באותה אפליקציה ויעבדו זה עם זה, אך אם תבחרו בחיישן עצמאי, ודא שהוא תומך ב-If This Then That (IFTTT) או תואם עם מערכות פלטפורמה ביתית. אוטומציה כמו HomeKit או SmartThings. יחד עם או במקום התראות מקומיות, חלק מגלאי דליפות המים יכולים להשתלב עם טכנולוגיות בית חכם כגון Amazon Alexa, IFTTT ושירותי צד שלישי אחרים.

בחלק העליון מובנות מערכות המנטרות את כל הבית וסוגרות את המים אם מתגלה בעיה חמורה. עם זאת, כשהם מותקנים על אספקת מים ראשית, הם מספקים הגנה מפני דליפות בכל הבית, לא רק זיהוי מבודד מקומי.

גלאי דליפות כיבוי אוטומטי הם בדרך כלל יקרים

בדרך כלל בסביבות כמה מאות דולרים, אך יכולים למנוע נזקי מים של אלפי דולרים, מה שמצדיק את ההוצאה הנוספת. שוב, זה יכול להקל על בעל הבית להמציא את התביעה הכלכלית לרכישת מערכת הגנה מפני אובדן. בנוסף, אינטגרציה עם מערכת אזעקה הכוללת חיישני מים משלה יכולה לאלץ את Flo by Moen לסגור את אספקת המים אם מערכת האזעקה מזהה נזילת מים לפני שניתן לזהות אותה על ידי המכשיר עצמו.

כאשר FL-1000 או חיישן המים מזהים דליפה

לוח האזעקה או מעבד/רכזת הבית החכם יכולים לסגור את השסתום החשמלי; סגרו את אספקת המים לבית כדי למנוע נזק נוסף לנזילה. מערכות אחרות משתמשות בחיישני זרימה ובטיימרים כדי לקבוע אם יש דליפה ואם יש צורך לסגור את המים. אם הם מוצאים נזילה, הם יכולים לסגור את אספקת המים כדי למנוע נזק קטסטרופלי.

גלאי המים החכם Flo by Moen מנטר מים שלא אמורים להיות נוכחים (מחבלי חשמל דולפים

מכשירי חשמל או צינורות ניקוז), מנטר את טמפרטורת הסביבה ויכול להתריע על תנאי קרח שעלולים לגרום לפיצוצי מים. צינור המים יאותת על הלחות של הסביבה ויתן אזעקה כשהאוויר הופך לח, מה שיגרום לגידול עובש. Flo by Moen Smart Water Shutoff קרא סקירת TechHives MSRP $499.00 Watch Flo מגן על הבית שלך מפני נזקי מים הנגרמים על ידי דליפות איטיות וכשלים קטסטרופליים, ומזהיר אותך מפני בזבוז מים. כולל חיישן איתור נזילות רגיש, שסתום חשמלי לניתוק אספקת המים בבית למזעור נזקים הנגרמים מנזילות, אין צורך בחיבור אינטרנט פעיל לאיתור נזילות וסגירת השסתום וחיישני טמפרטורת מים ולחץ המספקים מידע. בעל הבית יכול לנקוט באמצעים אקטיביים כדי להגן על הבית שלך; ועוד שירותים בעלי ערך מוסף שיעזרו לבעלי בתים לפתור בעיות אינסטלציה ולהבין טוב יותר את צריכת המים הביתית. היא גם מוכרת דגמים עם תכונות מעודכנות, כגון שילוב Wi-Fi להתראות אימייל וכבלי זיהוי מים כדי להרחיב את היקף זיהוי הדליפות.

גלאי נזילות זה מתהדר גם ברמת איטום גבוהה

כך שהוא לא ייפגע או ייהרס בשימוש ממושך במקומות עם לחות גבוהה או אפילו טבילה מלאה במים. ערכת התחלה לגילוי מים שסתום Leaksmart גלאי נזילות מים זה עובד עם מערכות בית חכם רבות. אתה יכול להפעיל את שסתום הסגירה מרחוק או לשלב אותו עם חיישן מים חכם או גלאי נזילות חכמים כדי ליצור מערכת הגנה אפקטיבית יותר מפני נזילות בביתך.

למידע מורחב על איזה חברה הכי טובה לאיתור רטיבות ונזילת מים ו נו ליק בע"מ נא לבקר באתר no-leak.co.il

Categories:

דילוג לתוכן